2013/2014

Nagrody dla najlepszych wychowanków i uczniów w Zespole Szkół w Lekowie na zakończenie roku szkolnego 2013/2014 uzyskali :

a) za wyróżniające wyniki w  nauce i w zachowaniu w szkole podstawowej

Kl. „O” A
Zofia Lemieszek
Kl. „O” B
Damian Bogusz
Kl. I SP
1.Aleksander Ciećko
2.Gabriela Wachnik
3.Jagoda Adamczyk
4.Zuzanna Rudnicka
5.Michalina Połowin
6.Dominika Janiszewska
7.Wiktoria Wieczorek
Kl. II SP
1.Jakub Lemieszek
2.Michał Więch
3.Dorota Grzelecka
4.Maciej Buniak
5.Milena Bies
6.Małgorzata Bosek
7.Zuzanna Adamek
8.Bartłomiej Kępka
Kl. III SP
1.Mariusz Kubiś
2.Kacper Rosa
3.Aleksandra Kopaczewska
4.Jakub Kozakowski
5.Izabela Jagodzińska
6.Dagmara Adamczyk
7.Oliwia Szwedun

Kl. IV SP
1.Adrian Zyska
2.Karolina Bożek
3.Wiktoria Włodarczyk
4.Kinga Świercz
5.Zuzanna Panasz
Kl. V SP
1.Aleksandra Połowin
2.Sandra Chowaniec
Kl. VI
1.Paweł Frączak
2.Wiktoria Świercz

b) za osiągnięcia sportowe w szkole podstawowej

kl. VI
1.Kacper Chowaniec
2.Mateusz Kozłowski
3.Łukasz Jankowski
4.Damian Łada
5.Małgorzata Gasparowicz
6.Mariola Piskorz
7.Adrianna Szczygieł
8.Ilona Wojnarowicz
9.Agnieszka Hnat
10.Jarosław Jagodziński

c) za wyróżniające wyniki w  nauce i w zachowaniu w gimnazjum
kl. I
1.Małgorzata Puszkiewicz
2.Damian Oręczak
Kl. II B
1.Martyna Świercz
2.Bartłomiej Ogrodowski
Kl. III
1.Magdalena Rakowska
2.Kacper Wachnik
3.Bartłomiej Rosa
d) za osiągnięcia sportowe w gimnazjum
1.Kamil Pieda kl III G
2.Andżelika Białoskórska kl. III G
3.Daniel Dudziński kl. III G
4.Kamil Jagodziński kl. III G
5.Mateusz Kamiński kl. III G
6.Magdalena Rakowska kl. III G
7.Kordian Nizioł kl. III G
e) za aktywną pracę w samorządzie uczniowskim
1.Magdalena Rakowska – kl. III G
2.Marcin Kopaczewski – kl. III G
3.Kamil Łada kl. III G
4.Sebastian Telej
5.Mateusz Olczak kl. III G
6.Kinga Gałązka kl. III G
7.Filip Buniak kl. I G

f) za pełnienie funkcji w Poczcie Sztandarowym
1.Magdalena Rakowska kl. III G
2.Anna Kieruzel kl. III G
3.Kamil Pieda kl. III G

g) za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie Nagrodę Wójta otrzymują:
1.Magdalena Rakowska kl. III G średnia ocen – 5,17
2.Bartłomiej Ogrodowski kl. II B średnia ocen – 5, 31
3.Paweł Frączak średnia ocen – 5, 1
h) nagrody i wyróżnienia   Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej otrzymują:
– w konkursie plastycznym
1.Wioletta Skoczylas kl. I SP
2.Julian Orenczak kl. III SP
3.Katarzyna Jaśkowska IV kl. SP
4.Klaudia Wiśniewska kl. II SP
5.Oliwia Szwedun kl. III SP
6.Małgorzata Salamon kl. V SP
7.Emil Skwarek kl. V SP
8.Patryk Szwedun kl. III SP
9.Kinga Świercz kl. IV SP
10.Bartek Kępka kl. II SP
11.Dariusz Gąsiorowski kl. V SP
12.Marek Karpiński kl. „O”
13.Dominik Świątczak kl. II SP
14.Damian Oręczak kl. I G – bilet na wycieczkę
15.Aleksandra Oręczak kl. „O”
16.Cezary Leśniewski kl. II SP
17.Mateusz Olszewski kl. „O”

– za działalność sportową w UKS AWATAR udział w koloniach letnich w Tatrach

1.Filip Gontarczuk kl. IV SP
2.Marcin Jankowski kl. IV
3.Jakub Kozakowski kl. III SP
4.Mariusz Kubiś kl. III SP
5.Anna Sadło kl. V SP
6.Kacper Sikora kl. IV SP
7.Michał Wachnik kl. IV SP
8.Wiktoria Włodarczyk kl. IV SP
9.Adrian Zyska kl. IV SP

i) wyjazd na wycieczką dla najlepszego 4 klasisty zorganizowaną przez Fundację FCSR O/ Świdwin
1.Wiktoria Włodarczyk kl. IV – średnia ocen 5, 36 – wzorowe zachowanie