Godni wyróżnienia

godni logo1

   Poniżej zamieszczamy wpisy o różnorodnej aktywności naszych uczniów, dzięki której wyróżniają się spośród koleżanek i kolegów. Doceniamy też uczniów, którzy nie są prymusami, ale w ciągu miesiąca albo dwóch osiągnęli wyraźny postęp i postawili sobie poprzeczkę znacznie wyżej…

Rok szkolny 2015/2016

 

Rok szkolny 2014/2015

 

Informacja o osiągnięciach uczniów klas 1-3 SP II semestr – kwiecień 2015 ,

wychowawcy klas; J. Pawelec, K. Łaput, B.Ejankowska, A. Kricka –Gabinet
I. Osiągnięcia w nauce;
1. Najlepsi uczniowie w klasie
Klasa 1A

Z. Lemieszek, G. Giełdon, M. Wypych, Z. Pac, T. Włodarczyk, O. Skwarek, F. Osicki, K. Junak
Klasa 1B

D. Bogusz, K. Borowicz, A.Głowacki, W. Machnio, A. Oręczak, J. Sadło.
Klasa 2

Aleksander Ciećko, Michalina Połowin, Gabriela Wachnik,
Klasa 3

 Jakub Lemieszek, Maciej Buniak

2.Największy postępy w nauce wykazali uczniowie
Klasa 1A

A. Paciorek, W,Wrzosek
Klasa 1B

J.Sadło, B. Pudełek
Klasa 2

Kacper Kruszewski, Kacper Panasz
Klasa 3

Bartłomiej Kępka

3.Najładniej i najstaranniej zeszyty prowadzą
Klasa 1A

Z. Lemieszek, O. Puszkiewicz, W. Wrzosek, W. Żdżańska, M. Wypych, A. Paciorek, Z. Pac, K. Junak
Klasa 1B

K. Borowicz, A. Oręczak, W. Machnio, J. Sadło, B. Pudełek, D. Bogusz, A.Głowacki,
Klasa 2

Aleksander Ciećko, Michalina Połowin
Klasa 3

Maciej Buniak

4.Wewnątrzklasowy konkurs czytelniczy w klasach 1-3

Klasa 1A

Z. Lemieszek, T. Włodarczyk., F. Osicki, O, Skrawrek, G. Giełdon, K. Junak
Klasa 1B

D. Bogusz, B. Pudełek, K. Borowicz, W. Machnio, A. Głowacki
Klasa 2

I miejsce Aleksander Ćiećko, II miejsce Gbriela Wachnik, III miejsce Jakub Knap i Kacper Kruszewski
Klasa 3

Jakub Lemieszek, Maciej Buniak, Małgorzata Bosek

5.Wewnątrzklasowy konkurs rachunku pamięciowego w klasach 1-3 najlepszymi uczniami są
Klasa 1A

F. Osicki, O. Puszkiewicz, O. Skwarek, Z. Pac, F. Polakowski, Z. Lemieszek
Klasa 1B

D. Pasieka, K, Borowicz, P, Joński, W. Machnio
Klasa 2

I miejsce- Kacper Panasz i Gabriela Wachnik, II miejsce- Aleksander Ciećko, III miejsce- Jakub Knap i Jagoda Adamczyk
Klasa3

Jakub Lemieszek, Zuzanna Adamek, Maciej Buniak, Dorota Grzelecka, Bartłomiej Kępka

II. Współpraca rodziców , uczniów i nauczycieli;

  • Wykonanie plakatów i transparentów wspólnie z rodzicami z klas 1-2 związanych z obchodami Światowego Dnia Ziemii,
  • Współpraca w zakresie przygotowania chętnych uczniów do udziału w szkolny konkursie recytatorskim- wybór repertuaru,
  • Na zaproszenie wychowawcy kl 1A P. Ewa Wojtów – pracownik Świetlicy Wiejskiej w Lekowie prowadziała plastyczne zajęcia z uczniami klasy 1- zaprezentowała jak wykona wielkanocną ozdobę z „ bazi” –materiału przyrodniczego,
  • Prowadzenie zajęć z udziałem rodziców w klasie 3 SP:
    – W przyjaźni z tradycją ludową (pani Aneta Bies)
    – Moja pierwsza edukacja prawna (Marcin Kępka, Katarzyna Kopacz)
    – Trudna praca strażaka (Sławomir Buniak)

III. Akcje

  • Wszyscy uczniowie brali udział w akcji; zbiórki nakrętek;
    klas 1A– Z. Lemieszek, M. Olszewski, K. Junak, Z. Pac, Z. lemieszek, G. Giełdon, M. Wypych
    klasa 1B– A. Głowacki,
    cała klasa 2 i 3 brały udział w zbiórce nakrętek,
  • Cała klasa 3 SP; wspólna akcja z klasą II „Dzieci dla Ziemi” – sprzątanie pobliskiego lasu,
  • Wspólne obchody klas I-III z okazji Dnia Ziemi (wykonanie ekologicznych instrumentów),Światowy Dzień Ziemi- szkolne obchody w formie manifestacji środowiskowej i pochodu z hasłami ekologicznymi po najbliższej okolicy, udział w „ Mini turnieju ekologicznej wiedzy uczniów klas 1-3”- organizator MSU

IV. Konkursy

  • Szkolny konkurs recytatorski; „ Ptaki, ptaszki, ptaszęta polne” dla uczniów klas 1-3; organizator MSU;
    z klasy 1A brali udział; Z. Lemieszek, G. Giełdon,
    z klasy 1B brali udział; W. Machnio, A. Głowacki,
    z klasy 2; ” udział Michalina Połowin, Zuzanna Rudnicka – wyróżnienie
    z klasy 3 ; Zuzanna Adamek, Jakub Lemieszek – awans do etapu miejsko- gminnego, Zuzanna Adamek – awans do etapu powiatowego, który odbędzie się 22 maja
  • Szkolny konkurs tańca „ You can dance”-
    Klasę 1A reprezentowali; L. Kubiś, D, Pierz kat. soliści zaś O. Puszkiewicz i W. Żdżańska– kat. zespół otrzymał kwalifikacje do następnego etapu,
    Klasę 1B reprezentowała J. Sadło w kat. soliści- otrzymała kwalifikacje do następnego etapu,
    Klasę 2 reprezentowali; M. Połowin, G. Wachnik,
    Klasę 3 reprezentowała; Milena Bies – awans do kolejnej tury
  • Szkolny konkurs plastyczny pt.” Spotkanie z wiosną” dla klas 0-3; organizator MSU
    Klasa 1A Z. Lemieszek, Z. Pac, W. Żdżańska, O. Puszkiewicz, A. Pacoirek
    Klasa 1B J. Sadło, O. Oręczak, D. Pasieka, K. Borowicz, W. Machnio,
    Klasa 3  Zuzanna Adamek

V. Osiągnięcia sportowe

Klasa 2 II miejsce w pływaniu

VI. Zachowanie
Na pochwałę w zachowaniu zasługują następujący uczniowie:
Klasa 1A H. Jakubaszko, F. Polakowski, L. Kubiś, O. Puszkiewicz
Klasa 1B D. Bogusz, K. Borowicz,
Klasa 2  Gabriela Wachnik, Michalina Połowin, Zuzanna Rudnicka, Jagoda Adamczyk, Julia Szewczyk
Klasa 3 W kwietniu swoje zachowanie poprawił Marcel Wojszczyk

Najbardziej zaangażowani w życie klasy i szkoły uczniowie to;
Klasa 1A Paciorek, W. Żdżańska, K. Gil
Klasa 1B W. Machnio, J. Sadło, O. Oręczak, A. Głowacki, K. Borowicz, P, P Jońscy,
Klasa2 Michalina Połowin, Jagoda Adamczyk, Gabriela Wachnik, Dominika Janiszewska, Wioletta Skoczylas, Zuzanna Rudnicka
Klasa3 Milena Bies, Klaudia Leśniewska, Maciej Buniak, Jakub Lemieszek
VII. Inne

  • Klasa 1A Zajęcia plastyczne związane z przygotowaniami do świąt Wielkanocnych- wykonanie króliczka na jajku pod bacznym okiem zaproszonej do współpracy ze szkołą p. Ewy Wojtów – pracownika Wiejskiej Świetlicy w Lekowie ( ozdoby wykonane przez dzieci stanowiły świąteczną dekorację i były prezentami dla rodziców uczniów).
  • Wycieczka do sklepu spożywczego w Lekowie- oglądanie towarów, sposoby ich prawidłowego przechowywania, rozmowa zp. D. Rakowską właścicielką sklepu i praktyczne wykorzystanie wagi elektronicznej i szalkowej do ważenia produktów w sklepie przez sprzedawczynię.
  • Artykuły do 4 numeru szkolnej gazetki MSU przygotowali uczniowie;
    klasy 1A D. Pierz, L. Kubiś
    Klasa 1B A. Głowcki, A. Janiak, K. Borowicz
  • W miesiącu kwietniu uczniowie klasy 1A i 1B brali udział w badaniach w kierunku określenia ryzyka dysleksji – prowadzonych przez pracowników Poradni Psychologiczno- pedagogicznej w Świdwinie.
  • Udział klas 1-3 SP w spektaklu teatralnym pt. „Kopciuszek” przygotowanym przez uczennice klasy VI.

Informacja o osiągnięciach uczniów klas 1-3 SP – II semestr- marzec 2015,

wychowawcy klas; J. Pawelec, K. Łaput, B.Ejankowska, A. Kricka –Gabinet i opiekun Małego Samorządu.
I. Osiągnięcia w nauce;
1. Najlepsi uczniowie w klasie 1A w nauce to; K. Junak, Z. Lemieszek, Z. Pac, G. Giełdon,
M. Wypych, F. Osicki,T. Włodarczyk,
w klasie 1B;D. Bogusz, K. Borowicz, A, Głowacki, W. Machnio, A. Oręczak,
Klasa 3 SP; uczniowie ciężko pracują przed zbliżającym się egzaminem.
Siedmiu uczniów przybliżyło nam sylwetki wielkich Polaków. Samodzielnie, korzystając z dodatkowych źródeł informacji, przygotowali prezentacje o wielkich Polakach. Byli to: Zuzanna Adamek, Dominik Świątczak, Bartłomiej Kępka, Maciej Buniak, Piotr Zyska, Mateusz Wojnarowicz, Jakub Lemieszek.
2. Największy postępy w nauce wykazali uczniowie
Klasa 1A ; T. Włodarczyk, G. Giełdon, O. Skwarek
Klasa 1B; B. Pudełek,
Klasa 2 SP; Aleksander Ciećko, Dominika Janiszewska ,Kacper Kruszewski, Kacper Panasz,
Zuzanna Rudnicka, Wioletta Skoczylas,Gabriela Wachnik, Wiktoria Wieczorek,
Michalina Połowin,
3. Najładniej i najstaranniej zeszyty prowadzą;

klas1A;O. Puszkiewicz, A. Paciorek, W. Wrzosek, W. Żdżańska, K. Junak, Z. Pac, Z. Lemieszek, O. Skwarek, M. Wypych,L Kubiś.
Klasa 1B; D. Bogusz, K. Borowicz, A, Głowacki, W. Machnio, A. Oręczak,B. Pudełek

4. Wewnątrzklasowy konkurs czytelniczy w klasach 1-3;

najlepszymi zostali;
klasa 1A; Z. Lemieszek, K. Junak, O. Skwarek, T. Włodarczyk, G. Giełdon
klasa 1B; D. Bogusz. A. Głowacki i B. Pudełek,
klasa 2 SP;
I miejsce – Michalina Połowin
II miejsce – Aleksander Ciećko
III miejsce – Zuzanna Rudnicka
Wyróżnienie – Gabriela Wachnik, Kacper Kruszewski, Jakub Knap
Pochwała za pracę na lekcji: Aleksander Ciećko, Michalina Połowin, Zuzanna Rudnicka,
Gabriela Wachnik
5. Wewnątrzklasowy konkurs rachunku pamięciowego w klasach 1-3,

najlepszymi uczniami są;
klasa 1A; K. Junak, F. Osicki, Z. Lemieszek
klasa 1B; D. Pasieka, A. Janiak,
klasa 3 SP; dwóch uczniów wzięło udział w ogólnopolskim konkursie
matematycznym KANGUR. Byli to: Jakub Lemieszek, Maciej Buniak.
Klasowym mistrzem tabliczki mnożenia została Zuzanna Adamek

II. Współpraca rodziców , uczniów i nauczycieli;
„ Dzień Witaminkowy w klasach 0-3” – uczniowie wszystkich klas 0-3 SP wspólnie z rodzicami i wychowawcami przygotowali świąteczne kartki na kiermasz wielkanocny oraz kanapki na wiosenny kiermasz; – podczas wspólnego spotkania przedświątecznego prezentowali piosenki i okolicznościowe wiersze,
III. Akcje;
Wszyscy uczniowie brali udział w akcji; zbiórki nakrętek;
klas 1A- Z. Lemieszek, M. Olszewski, K. Junak, Z. Pac
klasa 1B- A. Głowacki
IV. Konkursy;
Szkolny konkurs plastyczny na najładniejszą Marzannę- brali w nim udział uczniowie ze wszystkich klas i symbolicznie witali wiosnę,
Szkolny konkurs plastyczny „ Kartka wielkanocna” -uczniowie klas 0-3 przygotowali kartki świąteczne na kiermasz,
Mały Samorząd Uczniowski przygotował okolicznościowe kartki z życzeniami dla byłych dyrektorów szkoły , nauczycieli i pracowników szkoły,
V Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Bezpiecznie na wsi- zwierzaki to nie pluszaki” – udział wzięli;
Klasa 1A; D. Pierz, W. Wrzosek, K. Junak, W. Żdżańska, Z. Pac, M. Wypych, Z. Lemieszek
Klasa 1B; W. Machnio,
Wojewódzki konkurs plastyczny; „ Moja wymarzona podróż”- udział wzięli;
Klasa 1B; A. Oręczak,
V. Osiągnięcia sportowe;
V Powiatowy Turniej Karate Fudoku w Okonku- uczeń klasy 3 SP Jakub Lemieszek zdobył łącznie 6 medali, w tym; 2 złote, 1 srebrny, 3 brązowe,
Rozpoczęto sezon Piłki Nożnej- w rozgrywkach halowych na hali w Lekowie brali udziali uczniowie klas 1-3 SP;
J. Knap, K. Panasz, I. Szwedun, J. Lemieszek, K. Skwarek, T. Włodarczyk, m. Olszewski, K. Junak,
Został ogłoszony Mini Turniej Sportowy dla uczniów klas 1-3 SP- trwają eliminacje do finałów, które odbędą się w kwietniu- organizator; M. Kępa

VI. Zachowanie.
Na pochwałę w zachowaniu zasługują następujący uczniowie;
Klas 1A; Z. Pac, O. Puszkiewicz, F. Polakowski, k. Junak, L. Kubiś
Klasa 1B; D. Bogusz, K. Borowicz, W. Machnio, A. Oręczak, A. Osicka, K. Osicki, J. Sadło
Klasa 2 SP; Najlepsze zachowanie; Dominika Janiszewska,Zuzanna Rudnicka,Gabriela Wachnik,
Wiktoria Wieczorek, Michalina Połowin
Przygotowanie występu z okazji Świąt Wielkanocnych oraz zdrowych kanapek – cała klasa.
Przygotowanie Marzanny na powitanie wiosny – Gabriela Wachnik.
Klasa 3 SP; pochwała dla Oskara Piątka za wzorowe zachowanie

Najbardziej zaangażowani w życie klasy i szkoły uczniowie to;
klas 1A; W. Żdżańska, A. Paciorek, K. Gil, M. Olszewski
klas 1B; W. Machnio, A. Oręczak, D. Bogusz, K. Borowicz. P. i P. Jońscy,
Klasa 3 SP; Uczniowie wraz z kolegami klas młodszych poszukiwali wiosny. Wzięli udział w marszu z marzannami, które wykonali w ramach zajęć technicznych.
Wspólnie przygotowali piosenkę świąteczną, którą wykonali podczas spotkania wielkanocnego.
W ramach profilaktyki dotyczącej zdrowego żywienia zaangażowali się w przygotowanie kolorowych kanapek.

Rok szkolny 2013/2014

logo miesiace IX i X ok

logo miesiace IX zerowki

wyróżnienia 0

logo miesiace IX

arty

samnauka

logo miesiace IX2  logo miesiace IX 3

wyróżnienia 4_6a

1konkursy przedmiotowe 2zawody3artystyczne4plebiscyty

ol1

ol2

ol3

ol5

ol6

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s